Slovenščina

dr. Špela Bregač, Zavod RS za šolstvo

E: spela.bregac@zrss.si

 

Matematika

mag. Mateja Sirnik, Zavod RS za šolstvo

E: mateja.sirnik@zrss.si

mag. Melita Gorše Pihler, Zavod RS za šolstvo
E: melita.gorse-pihler@zrss.si

mag. Valentina Herbaj, Zavod RS za šolstvo

E: valentina.herbaj@zrss.si

 

Angleščina

Maja Kovačič, Zavod RS za šolstvo

E: maja.kovacic@zrss.si

 

Zgodovina

dr.  Vilma Brodnik, Zavod RS za šolstvo

E: vilma.brodnik@zrss.si

 

Šport

Špela Bergoč, Zavod RS za šolstvo

E: spela.bergoc@zrss.si

 

Glasba

dr. Inge Breznik, Zavod RS za šolstvo

E: inge.breznik@zrss.si

 

Likovna umetnost

mag. Natalija Kocjančič, Zavod RS za šolstvo

E: natalija.kocjancic@zrss.si

 

Geografija

dr. Anton Polšak, Zavod RS za šolstvo

E: anton.polsak@zrss.si

 

Biologija

mag. Minka Vičar, Zavod RS za šolstvo

E: minka.vicar@zrss.si

 

Kemija

Anita Poberžnik, Zavod RS za šolstvo

E: anita.poberznik@zrss.si

 

Psihologija

Tomaž Kranjc, Zavod RS za šolstvo

E: tomaz.kranjc@zrss.si

 

Filozofija

mag. Vasilij Štukelj Knežević, Gimnazija Šiška

E: stukelj@yahoo.com

dr. Vilma Brodnik, Zavod RS za šolstvo

E: vilma.brodnik@zrss.si 

 

Informatika

dr. Andrej Brodnik, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije UP in Fakulteta za           računalništvo in informatiko UL

E: andrej.brodnik@upr.si

Gregor Anželj, Gimnazija Bežigrad

E: gregor.anzelj@gimb.org

 

 

 

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)